شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آموزش بازاریابی برای گراقیست ها و تدوینگران فریلنسر(مدت زمان دوره 7 ساعت) آموزش بازاریابی برای گراقیست ها و تدوینگران فریلنسر(مدت زمان دوره 7 ساعت)
آموزش بازاریابی برای گراقیست ها و تدوینگران فریلنسر(مدت زمان دوره 7 ساعت) آموزش بازاریابی برای گراقیست ها و تدوینگران فریلنسر(مدت زمان دوره 7 ساعت)

آموزش بازاریابی برای گراقیست ها و تدوینگران فریلنسر(مدت زمان دوره 7 ساعت)

امتیاز مشتریان: 1 از 1 رای
47 نمایش
رایگان

فریلنسری، اگر به درستی انجام شود، یکی از لذت بخش ترین حرفه ها است و درآمد عالی دارد. فریلنسر فردی است که به طور منظم با یک سازمان کار نمی کند و کارهایی را بر اساس پروژه ها در کوتاه مدت انجام می دهد. فریلنسر نقطه مقابل شغل ثابت است که در آن فرد در ساعات خاصی از روز (مثلاً از ساعت 8 تا 14) کار می کند و در ازای آن حقوق ثابتی دریافت می کند. فریلنسرها آزادی کار بالایی دارند و می توانند پروژه هایی را از سراسر جهان دریافت کنند، مانند کار در خانه یا مسافرت. یکی دیگر از مزایایفریلنسر، ساعت کاری انعطاف پذیر است و به عنوان مثال فریلنسر می تواند کار خود را در هر زمان مناسب از شبانه روز انجام دهد.

دو نوع فریلنسر که باید بشناسید

قبل از پرداختن به اصل موضوع، دو نوع فریلنسر وجود دارد: مستقل و شریک.

فریلنسر شخصی است که از طریق رابط با مشتری ارتباط برقرار می کند، در اینجا منظور ما رابط وب سایت هایی مانند پونیشا و من است. در این مدل، کارفرما پروژه خود را ثبت می کند و تعداد زیادی فریلنسر برای آن درخواست می دهند و به طور کلی ارزان ترین درخواست را می پذیرند.

از طرف دیگر فریلنسر مستقل فردی است که بدون نیاز به سایت های واسطه با مشتری ارتباط برقرار می کند و خود شخص فرآیند بازاریابی و مذاکره را انجام می دهد.

کدام را انتخاب کنیم؟ درآمد بیشتر است؟
برای انتخاب بین یک شریک مستقل یا یک شریک مستقل، باید به آینده شغلی خود نگاه کنید. بیایید 5 سال بعد را تصور کنیم.

اگر به عنوان یک شریک مستقل در وب سایت هایی مانند پونیشا کار می کنید، 5 سال بعد شرایط کم و بیش یکسان است، ممکن است امتیاز بیشتری کسب کنید، اما برای هر پروژه باید با چند صد نفر جدید و با تجربه و اغلب با کسی که می گوید رقابت کنید. قیمت پایین تر، بازی شما هیچ پیشرفتی در کار خود و مشتریان خود نداشته اید و حتی به دلیل رقابت شدید نتوانسته اید قیمت خود را بالا ببرید.

اما اگر یک فریلنسر مستقل را انتخاب کنید، در پنج سال آینده احتمالاً یک دفتر یا استودیو طراحی راه اندازی خواهید کرد زیرا در تجارت، بازاریابی و برندسازی آنقدر قوی شده اید که به راحتی می توانید میلیون ها دلار برای یک پروژه ساده به دست آورید. در این پنج سال با بهترین شرکت ها و معتبرترین افراد کار کرده اید و در نتیجه نفوذ بالایی دارید و به راحتی پروژه های جانبی را دریافت می کنید. شما نیازی به رقابت با سایر فریلنسرها ندارید، زیرا مشتریان وفادار و معتبری دارید که دائماً پروژه های خود را در اختیار شما قرار می دهند.

مشتریان با کیفیت کجا هستند؟
برای داشتن درآمد بالا باید بپرسید مشتریان با کیفیت کجا هستند.

مشتریانی که در پونیشا پروژه ثبت می کنند اغلب به دنبال شغلی ارزان هستند و به ارزش کار شما علاقه ای ندارند. همه ما می دانیم که شخصی که به دنبال نیروی کار ارزان است اغلب نمی تواند انتظار همکاری خوبی از او داشته باشد. در آن سوی بازار، مشتریان با کیفیت هرگز پروژه های خود را به پونیشا و سایت های مشابه ارسال نمی کنند زیرا قیمت آخرین چیزی است که به آن اهمیت می دهند.

همه ما در پونیشا یا سایت های مشابه دیده ایم که افرادی یک لوگوی صد هزار تنی طراحی می کنند یا با دویست هزار تن برنامه ترافیکی ایجاد می کنند! روی این سکه افرادی هستند که برای یک لوگو چندین میلیون تومان یا برای یک موشن گرافیک 30 ثانیه ای 5 میلیون تومان دریافت می کنند.

جالب اینجاست که این افراد بسیار شلوغتر از افرادی هستند که دستمزد ارزان می گیرند! چرا؟

شايد استعداد و کيفيت کار کسي که 200000 تن بابت گرافيک متحرک درآمد دارد کمتر از 5 ميليون تن نباشد اما چون توان و جرات حضور در بازار مستقل کار را ندارد. او نمی تواند به حق خود برسد و پیشرفت نخواهد کرد.

اگر درک می کنید که برای تبدیل شدن به یک هنرمند برند باید چه کاری انجام دهید، به شما تبریک می گویم. بسیاری از فریلنسرها باید تا آخر راه با درآمد کم و رقابت زیاد کار کنند و در نهایت پیشرفتی نخواهند داشت، اما باید کمی جرات داشته باشید، درآمد کم سایت های فریلنس ایران را رها کنید تا به یک نتیجه برسید. درآمد بزرگ مابقی عمر خود را در اتاق خود نمی گذرانید و پیشرفت نخواهید کرد، لیاقت داشتن یک دفتر طراحی در بهترین نقطه شهر را دارید. اگر برای این موفقیت بزرگ در زندگی خود آماده هستید، اولین قدم را برای رسیدن به اهداف بزرگ خود با کلیک بر روی دکمه حضور بردارید.

پس از این مدت می توانید با معتبرترین وب سایت ها حتی بدون رزومه قبلی وارد مذاکره و همکاری شوید. مطمئن باشید که این دوره یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در زندگی حرفه ای و شغلی شما خواهد بود و با اولین پروژه گران قیمت ده ها برابر قیمت آن را پس خواهید گرفت.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان اساتید بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
47 نمایش
رایگان
آموزش بازاریابی برای گراقیست ها و تدوینگران فریلنسر(مدت زمان دوره 7 ساعت)
امتیاز مشتریان: 1 از 1 رای
به روز شده در:

سایر محصولات پشتیبانی سایت اساتید Other Products

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
در حال حاضر نرم افزارهای حسابداری زیادی با کاربردهای مختلف وجود دارد که کار را برای حسابداران راحت می کند. نرم افزار هولوک یکی از نرم افزارهای قدرتمند حسابداری می باشد که دارای 3 بسته تولیدی، خدماتی و فروش می باشد. نرم افزار مهمترین بخش حسابداری است. البته هرکسی که می خواهد [...]
38 نمایش
1
رایگان
آموزش رایگان تولید محتوای سئو شده
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
برای دسترسی به صفحه گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل می رسند فقط محتوای خوب […]
36 نمایش
1
رایگان
آموزش رایگان گوگل سرچ کنسول
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
یک مکانیک در سایت خود باشید اگر ابزار را از یک نجار بگیرید چه؟ بله دقیقا! او نمی تواند تجهیزاتی را که انجام داده است انجام دهد و اگر بتواند، می تواند بسیار بسیار کندتر انجام شود. کنسول جستجوی سایت همان ابزار نجار و نمودار ماشین است. اگر نحوه جستجوی کنسول را بلد نباشید و […]
44 نمایش
1
رایگان
آموزش رایگان دوره کارخانه تولید اطلاعات
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
معلم، سخنران و نویسنده درجه یک شوید و امپراتوری یادگیری خود را ایجاد کنید! کارخانه تولید اطلاعات دقیقاً چیست؟ “کارخانه اطلاعات” نام دوره ای است که از سال 1390 توسط مدیر سبز برگزار می شود و در این دوره متخصصان و مدرسان برای راه اندازی کسب و کار برای آموزش حرفه ای [...]
45 نمایش
1
رایگان

سایر دوره های پشتیبانی سایت اساتید Related Courses

آموزش دوره کامل زنان آلفا (زنان قدرتمند و ثروت ساز)
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
این دوره برای چه خانم هایی ساخته  شده است؟ زنان موفق و ثروتمند می دانند که برای ثروتمند شدن لازم نیست تجربه کنند، آسیب ببینند، گیج شوند یا رنج بکشند. این دوره برای آن دسته از خانم هایی طراحی شده است که می دانند برای رسیدن به استقلال مالی باید از تجربیات دیگران استفاده کنند. [...]
339 نمایش
5.0
رایگان

محصولات مرتبط Related Products

دانلود رایگان دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده عماد چابک
اساتید
اساتید
صفحه یک گوگل! برای رسیدن  به صفحه اول گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو شده برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل […]
60 نمایش
1
رایگان
کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین
اساتید
اساتید
دوره آموزش رایگان تاتو بدن شامل جدیدترین تکنیک‌ها و الگوهای تتو حرفه‌ای
117 نمایش
5.0
رایگان
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت دیجیکالا به همراه اپ و سورس کامل
اساتید
اساتید
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
78 نمایش
5.0
رایگان
دوره آموزشی رایگان مَستر یوتیوبر
اساتید
اساتید
من می خواهم در این دوره به شما یاد بدهم که چگونه یک یوتیوبر پردرآمد شوید. رسانه های اجتماعی در این دوره به مهارت خاصی نیاز ندارید. فقط باید به رسانه های اجتماعی علاقه داشته باشید و حداقل دو ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید و ویدیوهای محبوب را پیدا کنید. […]
54 نمایش
5.0
رایگان