شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دوره آموزشی صداسازی دوره آموزشی صداسازی
دوره آموزشی صداسازی دوره آموزشی صداسازی

دوره آموزشی صداسازی

امتیاز مشتریان: 1 از 1 رای
23 نمایش
رایگان

مهندسی صدا چیست؟
ساختن صدا راهی برای پرورش صدا است. تمرینات آموزشی صدا به هر خواننده کمک می کند تا کیفیت آواز خود را بهبود بخشد و همچنین از آسیب به تارهای صوتی جلوگیری می کند. می توان گفت تولید صدا برای هر خواننده ای لازم است. در این دوره آموزشی صدا سعی کردم به صورت اصولی و صحیح به مبحث صدابرداری بپردازم.

دوره صحیح و اساسی برای یادگیری سالم چیست؟
صداگذاری صحیح و اصولی باید تمریناتی باشد که تنوع لازم را برای دانش آموز ایجاد کند و همچنین جامع باشد و در کمترین زمان ممکن و با کمترین میزان خطا به هنرجو برسد.

چه تکنیک های طلایی به دوره آموزش صدای VIP اضافه شده است؟
تکنیک های طلایی تمرین هایی هستند که در هیچ جای دیگری ندیده اید و نخواهید دید. بدون اغراق، اگر آنها را انجام دهید، بلافاصله تغییری در صدای خود احساس خواهید کرد.

این پکیج دقیقا چیست و نتیجه آموزش با آن چیست؟
دوره آموزش صدای VIP یک دوره آموزشی کامل صدا می باشد که در آن مباحث علمی آموزش صدا را مشاهده خواهید کرد. تمرینات عملی آموزش صدا را نیز انجام خواهید داد که از همان روز اول که تمرین را با این دوره شروع می کنید، تغییری در صدای خود احساس می کنید و مانند دانش آموزانی که پیام های زیبا و عاشقانه می فرستند، خوشحال نخواهید شد. آنها نتایج شگفت انگیز خود را برای ما ارسال می کنند، ما قطعا یک پیام از شما دریافت خواهیم کرد.

موضوعات پکیج آموزش صدای VIP + تکنیک طلایی
دوره و روش را با دوره عملی کنید
در ویدیوی مقدماتی دوره تمامی نکات استفاده از دوره ذکر شده است تا بتوانید از این بسته آموزشی بهترین استفاده را ببرید.

تغذیه و سبک زندگی خواننده
مهمترین چیزی که یک خواننده یا خواننده باید بداند رژیم غذایی و سبک زندگی متفاوتی است که باید بداند. بدن ما ساز ماست و هر رفتاری با این ساز روی کیفیت صدای ما تاثیر می گذارد.

مکانیزم مناسب برای تولید صدا و رزونانس
هر خواننده ای باید بداند که چه فرآیندهایی در بدن ما صدا تولید می کند و این سیستم چگونه کار می کند. با شناخت سازهای آواز خود می توانیم طنین زیبا و درستی ایجاد کنیم.

ابزاری برای تلفظ و استفاده صحیح از فک و زبان
فک و زبان دو ابزاری هستند که حرکات آنها تاثیر مستقیمی بر صدای ما خواهد داشت. هر خواننده ای باید بداند که چگونه از این دو به درستی استفاده کند تا صدایی زیبا و با کیفیت ایجاد کند. در عین حال، فک و زبان نقش اساسی در تشکیل رزونانس صحیح دارند.

صدایی از سینه و سر
با رجیسترهای صوتی آشنا شوید. آیا می دانستید که حتی نحوه نوسان رشته های صوتی در ثبات های مختلف نیز متفاوت است.

تنفس مناسب و ایجاد تکیه گاه تنفسی
تنفس یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید در نظر گرفته شود. که در این بسته نیز پوشش داده شده و تکنیک تنفس طلایی در آن معرفی شده است.

زیباترین مراحل برای خواندن یک قطعه
علاوه بر آموزش و کار روی صدا، باید بدانید که چگونه آهنگ زیباتری بخوانید. با تکنیک های مدرنی که از Soundtrack آمده است (برنده شوید، به دست آورید) آشنا شوید.

تکنیک طلایی تارهای صوتی
این تکنیک غیر قابل مقایسه است!

تکنیک تنفس طلایی
این تکنیک غیر قابل مقایسه است!

تمرین عملی برای افزایش فضای پشت بینی
فضای پشت بینی بر کیفیت صدای ما تأثیر می گذارد. این تمرین فضای پشت بینی را گسترش می دهد و به شما کمک می کند فضای بیشتری برای مطالعه داشته باشید.

تمرینات عملی برای تقویت کام نرم
کام نرم یکی از عضلاتی است که در ایجاد ارتعاشات نقش دارد. این نرمی کام بینی نیز هست و اگر فعال یا ضعیف نباشد تاثیر مستقیمی بر کیفیت صدا خواهد داشت.

تمرکز صدا را تمرین کنید
تمرینی را ارائه کرده ایم تا صدای شما متمرکز باشد و احساس نکنید که رنگ صدا مدام در حال تغییر است و چیزی تحت کنترل شما نیست.

ستفاده صحیح از پشت دهان را تمرین کنید
پشت دهان برای خواندن و طنین و همچنین حجم بسیار مهم است. هنگام صحبت کردن از پشت دهان خود استفاده نمی کنیم. پس باید یاد بگیریم از این فضا در خوانندگی استفاده کنیم.

دوره آموزش صدا برای چه کسانی مناسب است؟
این دوره آموزشی صدا برای کسانی که می خواهند تمرینات عملی انجام دهند و روی صدای خود کار کنند مفید است. در هر زمینه ای آواز، قصه گویی، مداحی و … این پکیج می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند. شایان ذکر است در این دوره تمامی مباحث مهندسی صدا به ساده ترین شکل ممکن توضیح داده خواهد شد.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان اساتید بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
23 نمایش
رایگان
دوره آموزشی صداسازی
امتیاز مشتریان: 1 از 1 رای
به روز شده در:

سایر محصولات پشتیبانی سایت اساتید Other Products

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
در حال حاضر نرم افزارهای حسابداری زیادی با کاربردهای مختلف وجود دارد که کار را برای حسابداران راحت می کند. نرم افزار هولوک یکی از نرم افزارهای قدرتمند حسابداری می باشد که دارای 3 بسته تولیدی، خدماتی و فروش می باشد. نرم افزار مهمترین بخش حسابداری است. البته هرکسی که می خواهد [...]
38 نمایش
1
رایگان
آموزش رایگان تولید محتوای سئو شده
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
برای دسترسی به صفحه گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل می رسند فقط محتوای خوب […]
37 نمایش
1
رایگان
آموزش رایگان گوگل سرچ کنسول
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
یک مکانیک در سایت خود باشید اگر ابزار را از یک نجار بگیرید چه؟ بله دقیقا! او نمی تواند تجهیزاتی را که انجام داده است انجام دهد و اگر بتواند، می تواند بسیار بسیار کندتر انجام شود. کنسول جستجوی سایت همان ابزار نجار و نمودار ماشین است. اگر نحوه جستجوی کنسول را بلد نباشید و […]
44 نمایش
1
رایگان
آموزش رایگان دوره کارخانه تولید اطلاعات
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
معلم، سخنران و نویسنده درجه یک شوید و امپراتوری یادگیری خود را ایجاد کنید! کارخانه تولید اطلاعات دقیقاً چیست؟ “کارخانه اطلاعات” نام دوره ای است که از سال 1390 توسط مدیر سبز برگزار می شود و در این دوره متخصصان و مدرسان برای راه اندازی کسب و کار برای آموزش حرفه ای [...]
45 نمایش
1
رایگان

سایر دوره های پشتیبانی سایت اساتید Related Courses

آموزش دوره کامل زنان آلفا (زنان قدرتمند و ثروت ساز)
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
این دوره برای چه خانم هایی ساخته  شده است؟ زنان موفق و ثروتمند می دانند که برای ثروتمند شدن لازم نیست تجربه کنند، آسیب ببینند، گیج شوند یا رنج بکشند. این دوره برای آن دسته از خانم هایی طراحی شده است که می دانند برای رسیدن به استقلال مالی باید از تجربیات دیگران استفاده کنند. [...]
343 نمایش
5.0
رایگان

محصولات مرتبط Related Products

دانلود رایگان دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده عماد چابک
اساتید
اساتید
صفحه یک گوگل! برای رسیدن  به صفحه اول گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو شده برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل […]
60 نمایش
1
رایگان
کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین
اساتید
اساتید
دوره آموزش رایگان تاتو بدن شامل جدیدترین تکنیک‌ها و الگوهای تتو حرفه‌ای
119 نمایش
5.0
رایگان
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت دیجیکالا به همراه اپ و سورس کامل
اساتید
اساتید
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
79 نمایش
5.0
رایگان
دوره آموزشی رایگان مَستر یوتیوبر
اساتید
اساتید
من می خواهم در این دوره به شما یاد بدهم که چگونه یک یوتیوبر پردرآمد شوید. رسانه های اجتماعی در این دوره به مهارت خاصی نیاز ندارید. فقط باید به رسانه های اجتماعی علاقه داشته باشید و حداقل دو ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید و ویدیوهای محبوب را پیدا کنید. […]
55 نمایش
5.0
رایگان