شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

دوره آموزش تدوینگر شو رایگان پریمیر و تدوین فیلم : دوره آموزش تدوینگر شو رایگان پریمیر و تدوین فیلم :
دوره آموزش تدوینگر شو رایگان پریمیر و تدوین فیلم : دوره آموزش تدوینگر شو رایگان پریمیر و تدوین فیلم :

دوره آموزش تدوینگر شو رایگان پریمیر و تدوین فیلم :

امتیاز مشتریان: 5.0 از 2 رای
152 نمایش
رایگان
دروره-تدوینگرشو
 • Slide Item 1
 • Slide Item 2
 • Slide Item 3
 • Slide Item 4
Device Slider

تدوینگر شو رایگان دوره ۰ تا ۱۰۰ تدوین فیلم با پریمیر

 
در این دوره پریمیر ما یک مسیر آموزشی دقیق و هموار را برای یادگیری و تسط بر یکی از مطرح ترین نرم افزار تدوین فیلم جهان رو برای شما فراهم کردیم. با یادگیری و تسلط بر محتوای آموزشی این دوره میتوانید به عنوان یک متخصص وارد بازار کار تدوین فیلم بشید و در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام یا به عنوان فریلنسر در خانه کسب درآمد کنید.
 

تدوینگرشو۱

  تدوین همونطور که از تعریف کلی آن پیداست نوعی گرامره و بر اساس آن می توان پایه و اساس هر آنچه منجر به تولید فیلم میشه رو شکل داد. نرم افزار پریمیر  کاربردی ترین و رایج ترین نرم افزار تدوین ویدیو و  فیلمه که با استفاده از این نرم افزار می تونید فیلم ها و ویدیو ها را با بالاترین کیفیت ادیت و تدوین کنید. همچنین میتونید از نرم افزار پریمیر برای تدوین و تولید فیلم های کوتاه و سینمایی ، تبلیغات ، کلیپ های ویدیویی ، فیلم های اینستاگرامی ، ووله ، زیرنویس ، تولید محتوا در پلتفرم های مختلف و … استفاده کرد که با دوره تدوینگرشو ۱، به این مهارت پولساز دست پیدا خواهید کرد.

دوره تدوینگرشو ۱ : آموزش پریمیر و تدوین فیلم

علاوه بر این ، نرم افزار پریمیر یکی دیگر از اعضای خانواده بزرگ Adobe است و به خوبی با بقیه نرم افزار های این شرکت قابل سینکه. از دیگر مزایای این نرم افزار پشتیبانی از انواع فرمت های ویدیوییه. بنابراین یادگیری نرم افزار پریمیر به افرادی که می خواهند در زمینه تدوین فیلم فعالیت کنند بهترین پیشنهاد است.   آموزش صفر تا صد پریمیر تدوین فیلم با تدوینگرشو ۱ تدوینگرشو ۱ چندین سال است که با موفقیت، دوره تخصصی آموزش تدوین فیلم و آموزش پریمیر رو برگزار کرده و از تجربه خود برای برگزاری دوره تدوینگرشو ۱ و دوره های جدید استفاده میکنه. تدوینگرشو ۱ از به روزترین روش ها و از حرفه ای ترین مدرس در جهت آموزش پریمیر استفاده می کند. دانشجویان سابق دوره آموزشی تدوینگرشو ۱ هم اکنون وارد بازار کار شدن و بسیاری از از آنها موفقیت های شغلی زیادی در زمینه آموزش تدوین فیلم و آموزش پریمیر رو کسب کرده اند. با آموزش صفر تا صد پریمیر و آموزش تدوین فیلم تدوینگرشو ۱ مهارت تولید و خلق فایل های ویئویی جذاب و خاصی رو به دست میارید و به راحتی می تونید از شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرم و یویتوب و افرادی که میخوان توی این حوزه فعالیت کنن و امروزه هم تعدادشون خیلی خیلی بالا رفته کسب درآمد کنید.
با آموزش تدوین فیلم و آموزش صفر تا صد پریمیر مهارت های ویژه ای را برای تولید فایل های ویدیویی بی نظیر به دست خواهید آورد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: آموزش تدوین و ـموزش پریمیر مهارت های شما برای ویرایش مجدد، اضافه کردن و یا حذف بخش هایی از کلیپ های ویدئویی و یا کلیپ های صوتی را افزایش می دهد. اصلاح رنگ، اعمال فیلتر و ویرایش صداهای موجود در فیلم ها به آسانی از طریق تدوین امکان پذیر می باشد. ایجاد تغییر و جابه جایی بین کلیپ ها نیز از دیگر امکاناتی است که برای تولید فیلم های بی نظیر کاربرد دارد.

درآمد یک تدوینگر چقدره ؟

اگر برای درآمد از تدوین بخواهیم عدد بگوییم و حداقل و حداکثر تعیین قطعاً آن ارقام اشتباه و دورغی بیش نیست چرا که ما در هر شغلی افراد کم درآمد و افراد پر درآمد از آن شغل را داریم و تدوین هم از این مقوله مستثنا نیست چراکه هر کسی برای کسب درآمد از مهارت و دانش خود نیازمند برند سازی شخصی و معرفی درست و اصولی خود به بازار است. با تمام تعاریف بالا؛ یک تدوینگر تازه کار مسلط به نرم افزار پریمیر ماهیانه حدود ۴ – ۶ میلیون تومان کسب درآمد دارد که این عدد رفتن تجربه و ساخت رزومه ی قوی به ماهیانه ۱۵ – ۲۰ میلیون تومان هم میرسد.

با آموزش تدوین فیلم و آموزش صفر تا صد پریمیر مهارت های ویژه ای را برای تولید فایل های ویدیویی بی نظیر به دست خواهید آورد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: آموزش تدوین و ـموزش پریمیر مهارت های شما برای ویرایش مجدد، اضافه کردن و یا حذف بخش هایی از کلیپ های ویدئویی و یا کلیپ های صوتی را افزایش می دهد. اصلاح رنگ، اعمال فیلتر و ویرایش صداهای موجود در فیلم ها به آسانی از طریق تدوین امکان پذیر می باشد. ایجاد تغییر و جابه جایی بین کلیپ ها نیز از دیگر امکاناتی است که برای تولید فیلم های بی نظیر کاربرد دارد. درآمد یک تدوینگر چقدره ؟ اگر برای درآمد از تدوین بخواهیم عدد بگوییم و حداقل و حداکثر تعیین قطعاً آن ارقام اشتباه و دورغی بیش نیست چرا که ما در هر شغلی افراد کم درآمد و افراد پر درآمد از آن شغل را داریم و تدوین هم از این مقوله مستثنا نیست چراکه هر کسی برای کسب درآمد از مهارت و دانش خود نیازمند برند سازی شخصی و معرفی درست و اصولی خود به بازار است. با تمام تعاریف بالا؛ یک تدوینگر تازه کار مسلط به نرم افزار پریمیر ماهیانه حدود ۴ – ۶ میلیون تومان کسب درآمد دارد که این عدد رفتن تجربه و ساخت رزومه ی قوی به ماهیانه ۱۵ – ۲۰ میلیون تومان هم میرسد. پنل فریلنسری تدوینگرشو : یک اتفاق نو ! اما نگران نباشید! تیم متخصص تدوینگرشو یه فرصت عالی برای هنرجو های خودش فراهم کرده تا به راحتی بتونن بعد از گذروندن دوره تدوینگرشو ۱ به کارفرما های مختلف وصل بشن و بتونن از همون ابتدای کار به درآمد های خوب برسن. پنل فریلنسری کارفرما و تدوینگر پنلیه که به هنرچو های تدوینگرشو ۱ این فرصت رو میده تا خیلی سریع وارد بازار کار بشن و همون موقع از هنر خودشون کسب درآمد کنن. پس به هیچ عنوان این پنل رو از دست ندید! اهمیت یاد گیری تدوین دوره پریمیر تدوینگرشو ۱ یه دوره تخصصی تدوین فیلم با رویکرد ورود به بازار کاره و همچنین همه کارفرماها به دنیال افراد متخصص حوزه تدوین فیلم میگردن. پس با دوره پریمیر تدوینگرشو ۱ قطعا مهارت و تخصص کافی در زمینه تدوین رو بدست میارید و از طریق این رشته پردرآمد بتونید وارد بازار کار بشید. با آموزش تدوین فیلم با پریمیر میتونید از این هنر در زمین های فیلم سازی، تیزر های تبلیغاتی، ویدئو های فضای مجازی مثل اینستاگرم و یوتیوب، نمایش های تلویزیونی، مستند و کلیپ های مختلف درآمدزایی کنید. نرم افزار Adobe Premiere Pro محصولی از شرکت بزرگ Adobe است. Premiere یکی از مفیدترین نرم افزارهایی است که هر فردی که در حوزه تدوین فعالبت کرده و یا حتی به این زمینه علاقه دارد باید بدانند. بیشتر برنامه های تلویزیونی، کلیپ های تولید محتوا، فیلم های سینمایی، تیزر های تبلیغاتی و … از این برنامه برای تدوین فیلم استفاده می کنند. در گذشته تدوین و ادیت فیلم مورد نیاز افرادی بود که به طور حرفه ای در این زمینه کار می کردند ، اما امروزه با توجه به اینکه دوربین های خانگی در دسترس همه است ، نیاز به تدوین فیلم با پریمیر برای همه وجود دارد. در این دوره پریمیر سعی شده است تا مراحل مختلف تدیون فیلم و ساخت کلیپ به طور جامع بیان شود. همچنین سعی شده تمام قسمتهای مهم توضیح داده شده و یک کاربر تازه کار می تواند به راحتی از این نرم افزار استفاده کرده و آنقدر در آن حذفه ای شود که آن را تدریس کند.

پنل فریلنسری تدوینگرشو : یک اتفاق نو !

اما نگران نباشید! تیم متخصص تدوینگرشو یه فرصت عالی برای هنرجو های خودش فراهم کرده تا به راحتی بتونن بعد از گذروندن دوره تدوینگرشو ۱ به کارفرما های مختلف وصل بشن و بتونن از همون ابتدای کار به درآمد های خوب برسن. پنل فریلنسری کارفرما و تدوینگر پنلیه که به هنرچو های تدوینگرشو ۱ این فرصت رو میده تا خیلی سریع وارد بازار کار بشن و همون موقع از هنر خودشون کسب درآمد کنن. پس به هیچ عنوان این پنل رو از دست ندید!

اهمیت یاد گیری تدوین

دوره پریمیر تدوینگرشو ۱ یه دوره تخصصی تدوین فیلم با رویکرد ورود به بازار کاره و همچنین همه کارفرماها به دنیال افراد متخصص حوزه تدوین فیلم میگردن. پس با دوره پریمیر تدوینگرشو ۱ قطعا مهارت و تخصص کافی در زمینه تدوین رو بدست میارید و از طریق این رشته پردرآمد بتونید وارد بازار کار بشید. با آموزش تدوین فیلم با پریمیر میتونید از این هنر در زمین های فیلم سازی، تیزر های تبلیغاتی، ویدئو های فضای مجازی مثل اینستاگرم و یوتیوب، نمایش های تلویزیونی، مستند و کلیپ های مختلف درآمدزایی کنید.
نرم افزار Adobe Premiere Pro محصولی از شرکت بزرگ Adobe است. Premiere یکی از مفیدترین نرم افزارهایی است که هر فردی که در حوزه تدوین فعالبت کرده و یا حتی به این زمینه علاقه دارد باید بدانند. بیشتر برنامه های تلویزیونی، کلیپ های تولید محتوا، فیلم های سینمایی، تیزر های تبلیغاتی و … از این برنامه برای تدوین فیلم استفاده می کنند.   در گذشته تدوین و ادیت فیلم مورد نیاز افرادی بود که به طور حرفه ای در این زمینه کار می کردند ، اما امروزه با توجه به اینکه دوربین های خانگی در دسترس همه است ، نیاز به تدوین فیلم با پریمیر برای همه وجود دارد. در این دوره پریمیر سعی شده است تا مراحل مختلف تدیون فیلم و ساخت کلیپ به طور جامع بیان شود. همچنین سعی شده تمام قسمتهای مهم توضیح داده شده و یک کاربر تازه کار می تواند به راحتی از این نرم افزار استفاده کرده و آنقدر در آن حذفه ای شود که آن را تدریس کند.

آیا دوره غیر حضوری همان نتیجه دوره حضوری رو داره؟

در دوره حضوری:
 •  محدودیت زمان دارید
 • محدودیت مکان دارید
 • باید هزینه ی زیادی پرداخت کنید
 • هیچ آپدیتی دریافت نمیکنید
ولی در دوره غیر حضوری:
 • محدودیت زمان و مکان ندارید و هر زمان و هر کجا میتونید آموزش ببینید.
 • هزینه ی دوره خیلی خیلی کمتره
 • کیفیت مطالب گفته شده خیلی خیلی بیشتره چون یه بار ضبط شده و تدوین شده و چند وقت روی دوره قرار گرفته.
 • از پشتیبانی دائمی دوره استفاده کنید و هر چقدر که دلتون میخواد سوال کنید و جواب بگیرید.
و علاوه بر موارد بالا در آپدیت این محصول مهارت های کاربردی و خفن زیادی به این محصول اضافه شده که  این دوره رو تا حد زیادی از دوره های آموزشی دیگه متمایز میکنه! 
آموزش ارزشمند: این دوره  ۳۰ ساعت آموزش خالص است. یعنی ساعت‌ کار و کارگاه‌های تمرین شما به عنوان ساعت آموزشی در نظر گرفته نشده. این دوره فقط آموزش نرم‌افزار نیست بلکه شامل آموزش مهارت ‌های مربوط به تدوینگر شدنه که روی نرم افزار پریمیر پیاده میشه.   آنچه یاد گرفتید همیشه با شماست: شما همیشه به ویدئوهای دوره دسترسی دارید و می‌توانید بارها و بارها به محتوای دوره رجوع کنید. مثلا اگه یه تکنیکی رو یادتون رفت فقط کافیه جلسه مربوط به اون تکنیک رو پیدا کنید و یه بار دیگه ببینید.   این دوره‌ای برای تدوینگر ‌های آینده است: در تمام دوره سعی شده نیازها و درخواست‌های بازار لحاظ شود. تا شما با توانایی پاسخ به نیازهای جدید وارد بازار کار شوید.   این دوره، دریچه‌ای به بازار کار است: آنچه شما در این دوره یاد می‌گیرید نتیجه ی تجربه ۹ ساله ی محمد مشهدیه. تمام تلاش ما اینه که مطالب با پایه علمی در قالب پروژه‌ ها به صورتی ارئه بشه که شما تمام مهارت‌ های تدوین رو یاد بگیرید. شما با شرکت در این دوره فقط نرم‌افزار را یاد نمی‌گیرید، شما تدوینگر می‌شوید.

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان اساتید بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
152 نمایش
رایگان
دوره آموزش تدوینگر شو رایگان پریمیر و تدوین فیلم :
امتیاز مشتریان: 5 از 2 رای
به روز شده در:

مدرس دوره

محمد مشهدی
محمد مشهدی
محمد مشهدی بنیانگذار مجموعه آموزشی «تدوینگرشو» و «استودیو میم » است. فعالیت‌های آموزشی او در تدوینگرشو از سال ۱۳۹۸ آغاز شده و هدف او این است که مهارت‌های ضروری برای تدوینگر شدن را به افراد مشتاق این مسیر ارائه کند.

وضعیت دوره

وضعیت دوره
در حال ثبت نام
94 %

سایر محصولات اساتید Other Products

کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین
اساتید
اساتید
دوره آموزش رایگان تاتو بدن شامل جدیدترین تکنیک‌ها و الگوهای تتو حرفه‌ای
117 نمایش
5.0
رایگان
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت دیجیکالا به همراه اپ و سورس کامل
اساتید
اساتید
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
78 نمایش
5.0
رایگان
دوره آموزشی رایگان مَستر یوتیوبر
اساتید
اساتید
من می خواهم در این دوره به شما یاد بدهم که چگونه یک یوتیوبر پردرآمد شوید. رسانه های اجتماعی در این دوره به مهارت خاصی نیاز ندارید. فقط باید به رسانه های اجتماعی علاقه داشته باشید و حداقل دو ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید و ویدیوهای محبوب را پیدا کنید. […]
54 نمایش
5.0
رایگان

سایر دوره های اساتید Related Courses

دانلود رایگان دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده عماد چابک
اساتید
اساتید
صفحه یک گوگل! برای رسیدن  به صفحه اول گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو شده برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل […]
60 نمایش
1
رایگان
آموزش ساخت اپلیکیشن چت مشابه تلگرام اپلیکیشن اندروید با استفاده از Socket IO
اساتید
اساتید
آموزش ساخت اپلیکیشن چت مشابه تلگرام اپلیکیشن اندروید با استفاده از Socket IO در این دوره سعی داریم بسیاری از گزینه هایی که اپلیکیشن موبوگرام دارد را به اپلیکیشن چت اضافه کنیم. هدف اصلی ساخت اپلیکیشن چت با استفاده از کتابخانه قدرتمند Socket IO ابتدایی ترین راه ممکن برای ساخت [...]
34 نمایش
5.0
رایگان
دوره رایگان قدم به قدم مبتدی تا حرفه‌ای طراحی پست و قالب اینستاگرام
اساتید
اساتید
ویدیو معرفی دوره: https://sitetclick.parsaspace.com/Introduction%20to%20the%20course.m4v ویدیو آموزش حذف پس زمینه 1: https://sitetclick.parsaspace.com/Delete%20the%20field.m4v ویدیو آموزش حذف پس زمینه 2: https://sitetclick.parsaspace.com/2Delete%20the%20field.m4v ویدیو اصلاح [...]
105 نمایش
5.0
رایگان
ادمین حرفه ای اینستاگرام
اساتید
اساتید
فهرست مطالب سر فصل ها تمامی بخش ها و گزینه های اینستاگرام تمامی تکنیک های مدیریت پیج https://my.uupload.ir/dl/yoDZ2r6J تمامی وظایف ادمین در امنیت پیج و تبلیغات و تیک آبی و… پاسخدهی و فروش و ارتباط با مشتری و نحوه چگونه استخدام و مشغول به کار شدن آموزش ۰ تا ۱۰۰ اپلیکیشن [...]
86 نمایش
5.0
رایگان

محصولات مرتبط Related Products

دانلود رایگان دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده عماد چابک
اساتید
اساتید
صفحه یک گوگل! برای رسیدن  به صفحه اول گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو شده برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل […]
60 نمایش
1
رایگان
کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین
اساتید
اساتید
دوره آموزش رایگان تاتو بدن شامل جدیدترین تکنیک‌ها و الگوهای تتو حرفه‌ای
117 نمایش
5.0
رایگان
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت دیجیکالا به همراه اپ و سورس کامل
اساتید
اساتید
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
78 نمایش
5.0
رایگان
دوره آموزشی رایگان مَستر یوتیوبر
اساتید
اساتید
من می خواهم در این دوره به شما یاد بدهم که چگونه یک یوتیوبر پردرآمد شوید. رسانه های اجتماعی در این دوره به مهارت خاصی نیاز ندارید. فقط باید به رسانه های اجتماعی علاقه داشته باشید و حداقل دو ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید و ویدیوهای محبوب را پیدا کنید. […]
54 نمایش
5.0
رایگان