شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین
کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین

کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین

امتیاز مشتریان: 5.0 از 1 رای
119 نمایش
رایگان

فیلم آموزش تاتو بدن به زبان فارسی

آموزش رایگان تاتو بدن جلسه اول

اموزش قدم به قدم تاتو بدن

آموزش تاتو بدن با شابلون،آموزش تاتو بدن ساده،آموزش تاتو بدن در خانه

آموزش رایگان تاتو بدن جلسه سوم

اموزش تاتو دائمی با دستگاه،آموزش تاتو بدن مبتدی

آموزش رایگان تاتو بدن جلسه چهارم

آموزش تاتو بدن زنانه،دانلود رایگان کتاب آموزش تاتو به زبان فارسی

صفر تا صد آموزش تاتو

اموزش تاتو بدن از مبتدی تا حرفه ای

فیلم صفر تا صد تاتو بدن

پکیج آموزش تاتو بدن

اموزش زدن تاتو سه بعدی

از مبتدی تا استادکار حرفه ای

آموزش سبک های رئال ، پرتره ، انیمال ، جئومتریک ، تریبال ، دات وورک ، لاین و‌ پرکردن ، سبک سه بعدی ، سه بعدی رنگی و آبرنگی سبک هایی هستند که مدرس آموزش میدهد و آموزش موارد فوق بسیار بسیار سنگین میباشد . نرخی که مدرس برای شما تعیین میکند ، با توجه به دوره متفاوت است . سبک های تتو‌ بسیار پیشرفته میباشد .

قطعا هرکسی توانایی تدریسو آموزش تتو را ندارد ، بنابراین آموزش این هنر فوق پیشرفته گران میباشد و دنبال آموزش ارزان نباشید زیرا آموزش ارزان ناشی از نا آگاهی مدرس میباشد . مدرسی که وقت خود را میگذارد و حاصل سال ها تجربه ی خود را در اختیار هنرجو‌ قرار میدهد ، تمام این مراحل را طی کرده تا به یک تاتو آرتیست حرفه ای تبدیل بشود پس شما هنرجویان عزیز نیز باید مراحل یادگیری را بطور کامل آموزش ببینید.

آموزش تاتو بصورت آنلاین
آموزش شما به صورت آنلاین در یک کلاس و بصورت تخصصی شروع می شود، جایی که شما در مراحل اولیه تدریس خود با استاد به صورت انفرادی کار می کنید. پس از گذراندن الزامات آموزش کلاس مجازی آماده میشوید تا دوره تخصصی خود را در آکادمی ما تکمیل کنید. هنگامی که در مرکز هستید، آموزش می بینید که تاتو های بی عیب و نقص را روی مشتریان اجرا کنید، در حالی که تجربه کاری و پیشرفت حرفه ای را به دست می آورید برای راه اندازی حرفه خود به عنوان یک تاتو آرتیست حرفه ای نیاز دارید.

صفر تا صد آموزش در بهترین و مجهزترین سایت آموزشی ایران
گول نخورید و دنبال مدرس آگاه و با تجربه و با وجدانی باشید که با توجه به آموزشی که میدهد ، نرخ مناسب را برای شما تعیین میکند . چه بسا تتوکارانی که تازه وارد این عرصه شده اند قیمت های خیلی پایینی برای آموزش اعلام میکنند و باعث میشوند که شما به اشتباه بیفتید و متأسفانه زمانی که در حضور اساتید مجرب این‌کار قرار میگیرید ، راهی که رفته اید را باید دوباره برگردید و‌ زمانی که صرف این کار کرده اید به هدر میرود و‌ مدرس مجبور است آموزش را از صفر شروع کند .

بنابراین هزینه ی دوره های خصوصی تتوی صورت و تتوی بدن هرگز ارزان نخواهد بود چون میتوانید چند برابر این هنر را با کار کردن به دست آورید . اگر هنری را کسی ارزان در اختیارتان میگذارد مثل این است که شما آن هنر را نیاموخته اید.

سال ها مدرسین برای آموزش دیدن و‌ تجربه کردن هزینه های بسیار زیادی پرداخت کرده اند و تجربه ها را ارزان در اختیار کسی قرار نمیدهند . پس آگاه باشید کسی که آموزش ارزان میدهد یا تجربه ای ندارد و یا چیزی ندارد که به شما بیاموزد
دوره های خصوصی آموزش تتوی صورت و تتوی بدن از چند ده ملیون تومان شروع میشود که اگر کسی بخواهد با قیمتی کمتر از این‌مبالغ به شما آموزش دهد ، بدانید که پول خود را دور ریخته اید و آموزش هرکدام از سبک های تتوی‌صورت‌یا بدن برای کسی که دوره دیده هزینه های بسیار زیادی داشته است

سرفصل آموزش تاتو بدن

آموزش تاتو

سرفصل های دوره آموزش تاتو بدن

  • تشناخت لوازم و ابزار کار مورد نیاز
  • ترکیب بندی و شناخت رنگ‌ ها
  • معرفی و شناخت انواع دستگاه و سوزن بهمراه کاربرد هریک
  • شناخت انوع پوست و آماده سازی آن قبل از کار
  • انواع روش های بی حسی موضعی
  • ساخت شابلون و ایجاد طرح روی پوست بدون نیاز به تبحر در طراحی
  • آموزش طراحی تک بعدی و دو بعدی و ایجاد سایه روشن
  • آموزش طراحی رنگی
  • آموزش طراحی ۳ بعدی
  • طراحی روی کاغذ
  • طراحی روی پوست مصنوعی
  • طراحی روی بدن
  • آموزش ایجاد انواع خطوط و منحنی دقیق
  • آموزش روش استاندارد انتقال رنگ به زیر پوست
  • آموزش فیلینگ و یکپارچه سازی طرح
  • اصول استاندارد نگهداری تاتو
  • طرز کاور و ترمیم سازی طرح های قدیمی و خراب
  • مراقبت های بعد از کار

بخش های مختلف آموزش تاتو بدن

آموزش رایگان بهترین دوره تخصصی 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین در ایران

تئوری

یکی از بخش های تمامی مشاغل فنی بخش تئوری آن است که لزومی است و حتی تمامی بخش های عملی باید با تئوریات شروع شوند. همچنین مباحث تئوری باعث ایجاد چهارچوب در ذهن هنرجو میشود. از آنجایی که تتو هم یک علم و هم یک هنر است شما باید بجز بخش های عملی اطلاعات زیادی در زمینه تتو، وسایل، بهداشت و غیره را به صورت تئوری آموزش ببینید.

آموزش رایگان بهترین دوره تخصصی 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین در ایران

طراحی

اصولی ترین شیوه اجرای تاتو انتقال طرح به روی پوست بدن از طریق استنسیل است، در نتیجه شما طرح کامل را بر روی پوست خواهید داشت و به نظر میرسد نیازی به طراحی نیست، اما ما در دوره های آموزشی تاتو بدن طراحی مورد نیاز تاتو را که باعث حرفه ای تر شدن شما در اجرا میگردد را قرار دادیم که پس از تجربه زیاد در آموزش و سعی در حرفه ای کردن هنرجوهایمان، این متد را بوجود آورده ایم. همچنین هر چیزی که شما نیاز به اجرا روی پوست دارید را بر روی کاغذ تجربه خواهید کرد.

پوست مصنوعی

پس از آشنایی با تئوریات و مباحث و طراحی روی کاغذ با مداد و غیره، نیاز است تا با سوزن و دستگاه و رنگ بر روی پوست مصنوعی تمامی تکنیک ها را بر روی پوست مصنوعی تمرین کنید تا آماده کار بر روی پوست مصنوعی شوید. چون پوست طبیعی جایی برای تمرین کردن متد و اصول نیست. البته باید توجه داشته باشید که پوست مصنوعی و طبیعی با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. پس شما باید بر پایه پوست طبیعی و تکنیک های پوست طبیعی بر روی پوست مصنوعی اجرا کنید. به همین دلیل است که ما به هنرجو هایمان توصیه میکنیم بیش از حد بر روی پوست مصنوعی تمرین نکنند چرا که متد های غلط پوست مصنوعی ملکه ذهن آنها میشود.

آموزش رایگان بهترین دوره تخصصی 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین در ایران

پوست طبیعی

پس از تمرین در فضای پوست مصنوعی نوبت به اجرا بر روی پوست طبیعی است. در انتخاب آموزشگاه یا مدرس خودتان دقت کنید. که نه تنها آموزش بر روی پوست مصنوعی بر پایه پوست زنده باشد، بلکه اجرا بر روی پوست زنده را نیز از مدرس خود بخواهید. مدرسین و آموزشگاه های بسیار کمی هستند که به شما اجرا روی پوست طبیعی را آموزش میدهند.

آموزش رایگان بهترین دوره تخصصی 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین در ایران
آموزش رایگان بهترین دوره تخصصی 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین در ایرانHappy bare man with fat stomach, tattooed belly, enjoys listening new song in headphones, raises arms, clenches fists, moves with rthythm, feels carefree, enjoys fantastic bits, poses indoor

فیلم اموزش تاتو سه بعدی بدن

مراحل آموزش تاتو بدن

 

 1. در ابتدای آموزش تاتو بدن با تمام لایه های پوست بدن آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به ابزارهای مختلف مورد استفاده در تاتو بدن می پردازد.
 3. در این مرحله، طراحی تاتو بدن را به شکل اصولی آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار و میزان فشار دست در تاتو بدن را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی مدل های مختلف تاتو بدن را روی مدل انجام می دهید.

 

آموزش قدم به قدم تاتو بدن

آموزش تاتو بدن با شابلون

دوره آموزش تاتو بدن

در این دوره آموزشی جدیدترین سبک های تاتو بدن از جمله تتو سبک لترینگ، تتو سبک لیتل، تتو سبک مائوری، تتو سبک تریبال، تتو سبک سلتیک، تتو سبک جئومتریک، تتو سبک پولیگان، تتو سبک ماندالا، تتو سبک بلکورک، تتو سبک داتورک، تتو سبک اسکچ، تتو سبک پرتره، تتو سبک آبرنگی، تتو سبک کوپل، تتو سبک رئالیسم تتو سبک سورئالیسم، تتو سبک بئومکانیک، تتو سبک تراش پولکا، تتو سبک هارور و انواع طرح های متداول بدن به شما آموزش داده می شود.

آموزش خالکوبی بدن به سه قسمت اصلی طراحی، ابزار و تکنیک تقسیم می شود
می توان گفت که هر سه قسمت به یک اندازه مهم و قابل توجه هستند تا بتوانید یک تاتو آرتیست حرفه ای شوید.

تکنیک
همانطور که می دانید طراحی به تکنیک های مختلفی از جمله جوهر سیاه، رنگ روغن، آبرنگ، پاستل، پاستل و … تقسیم می شود.
من به شما می گویم که خالکوبی نیز یکی از تکنیک های نقاشی است، همانطور که کار در هر یک از این تکنیک ها مستلزم شناخت عناصر همان بخش است، خالکوبی نیز از همین قاعده پیروی می کند.
دانستن تکنیک خالکوبی بدن برای یک هنرمند تاتو مهمترین بخش دانش اوست.

و ما سعی می کنیم در آموزش خود این را به بهترین نحو به شما آموزش دهیم.

لوازم جانبی تاتو بدن
از آنجایی که شما از وسایل مورد نیاز خود مانند نقاشی یا طراحی روی کاغذ یا بوم استفاده می کنید و بسیار مهم است که به چه وسیله ای فکر می کنید، ابزار تاتو و استفاده صحیح از آنها مخصوصا برای تاتو بدن بسیار مهم است.
به عنوان مثال در تکنیک رنگ روغن از یک برس پهن، قلم مو گرد، کاردک یا قلم مو برای رنگ آمیزی قسمتی از آن استفاده کنید تا بتوانید طرح مورد نظر را به بهترین نحو رنگ آمیزی کنید و بدانید که برای رنگ آمیزی هر قسمت به چه ابزاری نیاز است. . . شما با تجربه هستید.

برای کسب مهارت های لازم برای یادگیری این مهم می توانید از محصولات آموزش خالکوبی ما استفاده کنید، همچنین محصولات و برندهای مطرح دنیا را اینجا ببینید و در مورد تجهیزات تاتو بدن بیشتر بدانید.

طرح
شما می توانید از حرفه خالکوبی بدون رشته نقاشی و نقاشی درآمد زیادی کسب کنید، اما اگر می خواهید یک هنرمند حرفه ای خالکوبی شوید، نیاز مبرمی به دانستن هنر نقاشی و نقاشی دارید.
من به شما اطمینان می دهم که نه تنها خالکوبی همان نقاشی است، بلکه خالکوبی بخشی از هنر طراحی و نقاشی است، با این تفاوت که مداد یا قلم موی شما در سوزن خالکوبی و دستگاه همرنگ خالکوبی و بوم یا کاغذ شما است. پوست مشتری.

گروه ما در نظر دارد محصولات آموزشی را مطابق با آنچه هنرمند تاتو در مورد طراحی بداند ایجاد و ارائه دهد.

دوره های آموزشی خالکوبی بدن با جوهر

 

بعد از اتمام دوره آموزش تتو بدن چه توانایی هایی کسب می کنید؟

بعد از اتمام دوره با ابزار مورد نیاز برای تتوی بدن آشنا می شوید. در کار با دستگاه تاتو بدن، رنگ تمرینی، قلم تتو، کار با پوست مصنوعی و انجام تاتو روی پوست طبیعی مسلط خواهید شد و نحوه انجام تاتو بدن را به صورت کامل یاد می گیرید.

تمامی سبکهای تاتو بدن از جمله : طرح ‎پرتره، گریواش، گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، 3D (سه بعدی)، فونت ، بیو و … را آموزش خواهید دید و طرح های رایج تاتو بدن از جمله: طرح پروانه، لنگر، نقطه ویرگول، اُهم، سنجاقک، مرغ مگس خوار، اینگاز، پرنده، گربه، خنجر، اژدها، پری، ماهی ، گرگ، ببر، جمجمه، شیر، اسب، سگ، خرس و … نیز به شما آموزش داده خواهد شد که هر کدام معنا و مفهوم زیبایی دارند.

آموزش خالکوبی

آموزش تاتو بدن pdf

آموزش تاتو بدن

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره آموزش تاتو:

 

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: کیت تاتو بدن شامل: دو ماشین تاتو برای خط کشیدن و سایه زدن، ۱۰ رنگ از برترین جوهر تاتو، پدال پایی، استرلیزه کننده سوزن تاتو، کرم بی حس کننده، سوزن های متفاوت در ۱۰ سایز مختلف شامل: ۳RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5Rs, 7Rs, 9Rs, 5M1, 7M1، کاپ

اموزش تاتو دائمی با دستگاه

پکیج طرح های تاتو

بازار کار تاتو بدن چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به زیباسازی قسمت های مختلف بدن از اهمیت بالایی برخوردار شده است. دوره تاتو بدن شما را برای ارائه تمامی خدمات تاتو روی بدن به مشتری آماده می کند. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته های مرتبط با تاتو هستید، پیشنهاد می شود دوره جامع آرایش دائم که شامل آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ می شود را نیز بگذرانید.

 
چرا این دوره انقدر پرطرفداره؟
بسیاری از افراد برای زیبا به نظر رسیدن صورت و بدن تصمیم به انجام تاتو بدن می گیرند. بعضی از تتوها جنبه زیبا سازی دارند و بعضی دیگر معنا و مفهوم خاصی را منتقل می کنند. در سال های اخیر دیدگاه سنتی نسبت به تاتو بدن تغییر پیدا کرده و بانوان زیادی از این روش برای زیبا سازی بدن خود استفاده می کنند. در صورتیکه شما از مواد مناسب و با کیفیتی استفاده کنید و نحوه صحیح استفاده از دستگاه را یاد بگیرید می توانید در زمینه انجام تاتو بسیار موفق شوید و به سطح درآمد باورنکردنی برسید.
 
 
چگونه متخصص تاتو بدن می شوید؟
در کلاس آموزش تتو بدن در آموزشگاه آرایشگری رز سرخ، شما بعد از آشنایی با ابزار مورد استفاده برای تتوی بدن، مدل های مختلف تتو را با تمام ریزه کاری های آن یاد می گیرید. در این دوره با تمام روش های طراحی رایج در بازار کار تتوی بدن از جمله طراحی روی کاغذ، طراحی روی پوست مصنوعی، طراحی روی بدن، طراحی رنگی و طراحی سه بعدی به صورت کاملا عملی آشنا می شوید. در دوره آموزش تاتوی بدن علاوه بر نحوه انجام کار، نکات کلی بهداشت حین کار و مراقبت های بعد از تتو نیز آموزش داده می شود.

 

در زمان های گذشته تتوی بدن بیشتر در بین آقایان طرفدار داشت. اما امروزه به دلیل استفاده از سوزن های ظریف، طراحی های زیبا و مورد پسند خانم ها نیز رواج پیدا کرده است. این طراحی ها شامل اشعار و جمله های دلخواه نیز می شود. این موارد موجب شده است که تتوی بدن نسبت به گذشته طرفداران بیشتری داشته باشد.

آموزش تاتو روی بدن
آموزش تاتو بدن در اصل نوعی چاپ بر روی بدن است که در آن طرحی با قرار دادن جوهر ، رنگها و رنگدانه ها ، به شکل دائم یا موقتی در لایه درم پوست ایجاد می شود و رنگدانه پوست را تغییر می دهد.

یادگیری تتو بدن به سه بخش تقسیم میشود
صرفاً تزئینی (بدون معنی خاص)
نمادین (با معنای خاصی که مربوط به پوشنده باشد)
تصویر (تصویری از یک شخص یا مورد خاص)

تاتو های آماتور؛ تاتو های حرفه ای ، چه از طریق روش های سنتی و چه با دستگاه های مدرن تاتو و تاتو انجام می گیرند. تاتو های آرایشی ، همچنین به عنوان “آرایش دائمی” نیز شناخته می شود و تاتو های پزشکی که بسیار مرسوم نیستند.

دوره های آموزش تاتو حرفه ای بدن
شناخت پوست و کار با دستگاه ها ، انواع سوزن و کاربرد آنها در تاتو بدن، شناخت سبک های تاتو

و آنالیز، اجرا و آموزش تاتو با جدید ترین متد روز دنیا، شناخت دستگاه، سوزن ها، رنگ ها،

بی حسی، شناخت لوازم مورد نیاز در انجام تاتو بدن، طرز انتقال طرح روی بدن، طرز انتقال

درست رنگ به زیر پوست

طرز کاور و ترمیم طرح های قدیمی و خراب تاتو، آموزش پر کردن طرح های مختلف، آموزش

کامل سایه کاری در تاتو، اصول نگهداری تتو، شابلونسازی و برگرداندن طرح تاتو بدن بدون نیاز

به مهارت در نقاشی و طراحی، آموزش کامل طریقه سه بعدی کردن

آموزشگاه تتو بدن در تهران
گرایش به انجام تتوی بدن به ویژه در شهر تهران رواج گسترده ای یافته است.

این امر سبب شده است افراد بسیاری به دریافت مدرک آموزش تاتو گرایش پیدا کنند.

دوره های متعددی در این زمینه در تهران در حال برگزاری است.

استفاده از تاتوی بدن در نسل جوان کنونی (زنان و مردان، دختران و پسران) به ویژه در پایتخت

یعنی شهر تهران رواج گسترده ای یافته است. برخی از این تتوها موقت به صورت دائم اند که

بر روی اندام های بدن افراد در اماکن عمومی قابل مشاهده می باشند و در حال تبدیل شدن به

یک اپیدمی در سراسر کشور است.

همین امر سبب شده است تا بسیاری از مراکز آموزشی به ارائه دوره های آموزش پیشرفته

تاتو بپردازند. برخی از این دوره ها به شکل حضوری و برخی به صورت از راه دور یادگیری انجام

تتو بر روی بدن را آموزش می دهند.

وجود رسانه های آموزشی و اجتماعی نیز از دیگر راههای آموزش تاتو بدن در پایتخت می باشد

که اغلب بدون دریافت هزینه انجام می پذیرد.


اجرای تمامی سبک های آموزشی تتو روی بدن
تاتو طرح ‎پرتره، تاتو گریواش، تاتو گری وایت، تاتو مائوری، تاتو تریبال، تاتو دات ورک، تاتو آبرنگی، تاتو تری دی (سه بعدی)، تاتو فونت تاتو، تاتو بیو، تاتو مکانیک، تاتو هارور، تاتو رئالیسم تاتو، تاتو اسکچ ورک، تاتو ژئومتریک، تاتو تراش پولکا، تاتو سورالیسم، تاتو نئوجاپنز و تاتو لترینک به صورت تضمینی و به شکل آکادمیک یا تخصصی آموزش داده می شود و در پایان دوره، به افرادی که دوره آموزش تاتو بدن را با موفقیت گذرانده باشند، مدرک بین المللی داده می شود.

نحوه یادگیری تتو موقت و دائم
انجام تاتو روی بدن، از سنتی ترین و قدیمی ترین هنرهاست که در عصر حاضر رواج گسترده ای یافته است و توسط تاتو آرتیست انجام می شود و یا در دوره های آموزش تاتو در بهترین کلینیک تهران، آموزش داده می شود. تاتو به صورت کلی به شکل دائم و یا موقت بر روی اندام های بدن انجام می شود. همان طور که اشاره شد یکی از انواع تاتو، تاتو موقت است که با حنا روی بدن فرد طراحی و اجرا می شود.

در دوره های آموزشی این نوع تتو مواردی از قبیل؛ ترکیب مناسب آب با حنا، زمان مناسب خشک کردن حنا، روش های خشک کردن حنا، حرکت صحیح قلمو روی طرح، آموزش نسبت ترکیب مواد مصرفی و روش نگهداری مواد پرداخته می شود. یکی دیگر از انواع تتوی موقت که در دوره های آموزش تاتو بدن تهران ، مورد بحث قرار می گیرد استفاده از اسپری رنگ پوست است. در این روش از ابزارهای خاص نسبتا گرانی استفاده می شود.

انجام تاتو موقت به چه نحوی است
انجام تتوی موقت با استفاده از اسپری اصلا برای افراد مقرون بصرفه نیست. افراد باید مراقبت نمایند که هرگز از اسپری‌های مخصوص پارچه استفاده نکنند. در استفاده از اسپری ها حتما باید به تاریخ انقضای آنها دقت کرد. از دیگر تاتوهای موقت می توان از برچسب تاتو موقت یا تتو موقت برچسبی، عکس برگردان متالیک نام برد.

آموزش حرفه ای تاتو عمدتا به سه قسمت اساسی طراحی، ابزار و وسایل و تکنیک تقسیم بندی می گردد. برای کلیه تاتو آرتیست ها حایز اهمیت است که با این سه بخش اصلی آشنا باشند.

طراحی در آموزش گام به گام تاتو بدن به تکنیک های متنوع مانند؛ آبرنگ، مداد رنگی، پاستل، سیاه قلم، رنگ و روغن و غیره تقسیم می شود.

با این فرق که مداد یا قلم موی تان در آموزش تاتو ارزان بدن سوزن و دستگاه، رنگ در آن همان رنگ تاتو و جایگزین بوم نقاشی یا کاغذ در آموزش تاتو پوست مشتری است. در واقع وسایل مورد نیاز تاتو به همین موارد ساده خلاصه می شود.

اغلب از تاتوی موقت برای ایجاد زیبایی استفاده می شود. این در حالی است که اغلب تاتوی دائم برای افرادی به کار می رود .

که دارای جای سوختگی، لک های بدن، رد بخیه و یا تاتوهای نازیبایی باشند که بخواهند از تاتو به عنوان پوششی بر روی این موارد استفاده کنند.

آموزش کار با دستگاه تتو روی بدن
مهمترین ابزاری که تاتو با استفاده از آن انجام می شود دستگاه تاتو بدن است. تاتو کاران بایستی شناخت کافی از نحوه کار و تنظیم دستگاه تاتو را در دوره آموزش تاتو بدن بیاموزند.

از جمله دستگاه های تاتو، دستگاه کویل یا مگنتی است که از پُرکاربردترین دستگاه های تاتو به شمار می رود. از این دستگاه، برای خط انداختن از آن استفاده می شود.

دستگاه های تاتو از تنوع در بِرندهای مختلف برخوردار نیست. به راحتی و با مطالعه دفترچه آنها می توان این دستگاه ها را تنظیم کرد. کار با این دستگاه ها در این دوره ، آموزش داده می شود.

از دیگر دستگاه هایی که برای انجام تتو از آن استفاده می شود، دستگاه روتاری است که بیشتر جهت سایه زدن از آن استفاده می شود.

این دستگاه دارای صدای کمتر، قدرت کمتر، وزن کمتر و هزینه بیشتری نسبت به دستگاه های کویل است. عملکرد اصلی دستگاه های تاتو که در دوره Body tattoo training کار با ان آموزش داده می شود، جلو و عقب کردن سوزن تاتو است.

بدین طریق که رنگ را بین لایه اول و دوم پوست مورد استفاده قرار می دهد. دستگاه های روتاری از تنظیمات خاصی برخوردار نیست و نحوه کار با آن آسان است.

 

انواع سبک در کلاس های تاتو تخصصی بدن
تاتو دارای قدمتی بیش از چهار هزار سال می باشد و سالیان متمادی در فرهنگ‌ها مختلف از

آن استفاده می شده است.

تاتو بر روی کلیه اندام های بدن از جمله ابرو، چشم، لب، دست، پا به صورت‌ دائم یا موقت انجام می شود و طرفداران زیادی در میان بانوان نیز پیدا کرده است.

خالکوبی در حقیقت نوعی جراحت عمیق درون پوست است که از طریق سوزن ایجاد می شود

که به منظور کشیدن طرح های مورد نظر، با جوهر برروی بدن فرد تزریق می شود.

در دوره آموزش تتو بدن، انواع سبک های تاتو مانند؛ سنتی، سه بعدی یا رئال، سبک آبرنگ،

سبک قبیله ای، سبک نیو اسکول، نیو تردیشنال، سبک ژاپنی، سبک سیاه کاری می توان نام برد.

سایه کاری در آموزش خالکوبی روی بدن
سایه ها نقش کاربردی در یادگیری تتو بدن دارند که از سه رنگ تشکیل شده اند؛

1) سایه لایت
2) سایه مدیوم
3) سایه دارک

در آموزش تاتو ، سایه ها به شکل پراکند زده می شوند، بصورت پرتابی تا کلیه سایه ها در یکدیگر محو گردند. در آموزش ارزان تتو بدن گفته می شود که بهتر است سایه کادر نداشته باشد،

به شکلی که سایه مدیوم در لایت محو شود، و سایه دارک نیز در سایه مدیوم محو گردد.

همچنین در آموزشگاه تاتو بدن به کارآموزان آموزش داده می شود تا نوک سوزن تمیز باشد. هنگامی که در آموزش قسمت سایه را آموزش می دهید باید اشاره کنید که در سایه تتو وقتی از رنگ لایت، مدیوم به دارک می زنید، نیازی نیست نوک سوزن در آب تمیز شود ولی بالعکس آن نیازمند تمیزی سوزن با آب است، زیرا برای آمدن از رنگ تیره به روشن باید سوزن را با آب تمیز کرد.

بهترین مراکز آموزش حرفه ای تاتو تهران
مراکز تخصصی تاتو در تهران
موسسات آموزشی متعددی در شهر تهران به ارائه آموزش در زمینه آموزش تاتوی با کیفیت بالا

می پردازند و در انتهای دوره آموزشی به کارآموز و هنرجوی خود مدرک گواهی شرکت در دوره

ارائه می نمایند.

افراد علاقمند می توانند با پرداخت شهریه در کلاس های بانوان و آقایان به صورت مجزا شرکت

کرده و تا ماهها بعد از حمایت اساتید دوره تا زمان اشتغال برخوردار گردند.

در این دوره ها انواع آموزش با اجرای مدل های نامحدود معمولا دنبال می شود و کلیه تکنیک

و سبک ها به هنرجویان آموزش داده می شود.

اهدای مدرک بین المللی تاتو به هنرجویان
در برخی از این موسسات به هنرجویان ثبت نامی اولی مدارک بین المللی از کشورهایی

مانند آمریکا، انگلستان و آلمان به صورت رایگان اهدا می گردد.

یادگیری تتو بدن در منزل
آموزش تاتو روی بدن بدون رفتن به کلاس های پُرهزینه و طی مسافت های طاقت فرسا نیز

میسر است. بسیاری از مراکز آموزشی در زمینه اقدام به راه اندازی دوره های آموزش تاتو با

کیفیت بالا و با استفاده از فیلم و اینترنت (برگزاری دوره های مجازی) کرده اند.

به راحتی می توان این فیلم ها را با سرعت های استاندارد دانلود و با مشاهده چندین باره

آنها در زمینه انجام خدمات و آموزش تاتو تبحر یافت.

همچنین شما عزیزان می توانید در منزل با صرف کمترین هزینه و نیز زمان با شرکت در دوره های آموزش آنلاین تاتو بدن، این دوره ها بصورت تخصصی فرا گیرید.


آموزش تاتو بدن بصورت رایگان
برای دریافت با کمترین هزینه و یا به صورت رایگان، می توان از وبلاگ ها، کانال های تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک نیز استفاده کرد. این رسانه های اجتماعی اغلب در حوزه آموزش تاتو بدن نقش فعالی دارند، و به ارائه مطالب موثر در قالب کامنت، تصاویر، دیاگرام، فیلم، صوت و غیره برای یادگیری نحوه انجام تاتو می پردازند.

یکی از راههای ارزان اما کمی زمان بر، جهت آموزش و یادگیری تاتو روی بدن استفاده از کتاب ها میباشد.

بسیاری از کتب مرتبط در زمینه تاتو مطالبی را انتشار میدهند که میتوانید تکنیک های مربوط به تاتو را در آنها مطالعه کنید.

آموزش تخصصی تتو بدن از راه دور
بسیاری از مراکز تخصصی تاتو بصورت غیر حضوری و برخط به ارائه آموزش های مربوط در زمینه آموزش می پردازند. این مراکز آموزش از راه دور همچنین به ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه آموزش و یادگیری تاتو بدن به متقاضیان خود می پردازند. هنگام مراجعه به این مراکز و یا سایت های آنها دقت نمایید که از مجوزهای لازم جهت ارائه آموزش تاتو بدن برخوردار باشند تا متضرر نگردید.

 

 

 

 

آموزش سبک های تتو بدن
سیاه و خاکستری،تاتو های خوشنویسی چینی،تاتو مسیحی در بوسنی و هرزگوین،تاتو جنایی
تاتو سنتی Borneo،ایرزومی ، تاتو سنتی ژاپنی،تاتو مارکیان،تاتو جدید،تاتو قدیمی،تاتو پیا،تاتو بازو
تاتو کردن زندان،تاتو ملوان،اسکار کردن،تاتو دوده ای،تاتو خونی SS،تاتو پرستو،تاتو کت و شلوار بر روی بدن،تاتو تناسلی،تاتو کمر،تاتو کردن اسکلر


نحوه یادگیری تاتو بدن
در کنار یادگیری تاتو بدن حتما باید آموزش مربوط به وسایل آن را نیز فرا بگیرید. این کار باعث می شود تا بدانید چه زمانی از کدام وسیله ها استفاده کنید. طراحی تاتو حرفه ای طراحی به تنهایی بخش ها و درجه بندی های متفاوتی دارد.

اما اگر بخواهید تاتو کار بدن باشید بهتر است زمان بیشتری برای طراحی آن صرف کنید. طرح ها و نقش های زیادی وجود دارند که از عهده تاتو کاران معمولی بر نمی آید و باید حتما از طراحی حرفه ای بهره بجویید. انواع تاتو موقت و کوتاه مدت اگر شما قصد ندارید که طرح تاتو را به صورت بلند مدت و دائمی رو ی بدن خود داشته باشید می توانید از نمونه های موقا و کوتاه مدت آن استفاده کنید.

برچسب تاتو موقت
این برچسب ها به صورت موقت بر روی پوست چسبانده می شوند که ظاهری شبیه به تاتو دائمی دارند. این برچسب ها ممکن است تا یک هفته روی پوشت شما بماند.

اسپری تتو موقت
روش اسپری یکی از پر طرفدارترین روش های انجام تتو موقت می باشد. این عمل با استفاده از شابلون و اسپری انجام می شود. اسپری های مخصوص پوست برای این کار در بازار وجود دارند و نباید از دیگر اسپری ها برای این کار استفاده شود.

رنگ تتو حنا
رنگ های این نوع تاتو شامل سفید، سیاه، قرمز، سبز و قهوه ای می باشد. حنا در یک قیف سوزنی ریخته شده است و با استفاده از شابلون روی بدن قرار می گیرد. این روش نیز محبوبیت زیادی در بین روش های تاتو حرفه ای بدن دارد.

انجام تاتو روی بدن، از سنتی ترین و قدیمی ترین هنرهاست که در عصر حاضر رواج گسترده ای یافته است و توسط تاتو آرتیست انجام می شود و یا در دوره های آموزش تاتو بدن، آموزش داده می شود.

تاتو به صورت کلی به شکل دائم و یا موقت بر روی اندام های بدن انجام می شود و دارای سبک های متنوعی از جمله؛ سنتی، سه بعدی یا رئال، سبک آبرنگ، سبک قبیله ای، سبک نیو اسکول، نیو تردیشنال، سبک ژاپنی، سبک سیاه کاری می باشد. آموزش حرفه ای تاتو بدن در تهران به ویژه از طریق برگزاری دوره های آموزشی حضوری یا غیرحضوری انجام می شود.

آموزش تاتو بدن pdf
آموزش تاتو بدن در خانه
آموزش تاتو بدن ساده
آموزش تاتو بدن حرفه ای
آموزش تاتو بدن زنانه
فیلم آموزش تاتو بدن به زبان فارسی
آموزش رایگان تاتو بدن
اموزش تاتو بدن از مبتدی تا حرفه ای
آموزش رایگان تاتو بدن

درباره پشتیبانی محصول

کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان اساتید بررسی می شود اگر قبل از خرید سؤالی دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید اما اگر بعد از خرید محصول خریداری شده لینک دانلودش خراب است یا به هر پشتیبانی دیگری در مورد این محصول نیاز دارید از طریق تیکت با فروشنده این محصول می توانید در میان بگذارید،اگر با اشتراک ویژه این فایل را خریداری کردید، از طریق پنل کاربری تیکت ارسال بفرمایید.

روشهای پشتیبانی

جهت ارسال تیکت جدید باید وارد حساب کاربری خود شوید.
119 نمایش
رایگان
کاملترین دوره آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای 0 تا 100 تتو بصورت آنلاین
امتیاز مشتریان: 5 از 1 رای
زمان: 100
تعداد پارت: 30
اندازه: 1گیگ
فرمت: mp4
زبان: فارسی
استپ: آموزش رایگان تاتو از مبتدی تا حرفه ای
برگزارکننده: اساتید
به روز شده در:

دسترسی به فایل های خریداری شده

سایر محصولات اساتید Other Products

دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت دیجیکالا به همراه اپ و سورس کامل
اساتید
اساتید
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
79 نمایش
5.0
رایگان
دوره آموزشی رایگان مَستر یوتیوبر
اساتید
اساتید
من می خواهم در این دوره به شما یاد بدهم که چگونه یک یوتیوبر پردرآمد شوید. رسانه های اجتماعی در این دوره به مهارت خاصی نیاز ندارید. فقط باید به رسانه های اجتماعی علاقه داشته باشید و حداقل دو ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید و ویدیوهای محبوب را پیدا کنید. […]
54 نمایش
5.0
رایگان
کامل ترین دوره رایگان آموزش کشت زعفران از 0 تا 100
اساتید
اساتید
آموزش کاشت زعفران در مزرعه،درامد کاشت زعفران در منزل بدون خاک، زعفران گلخانه ای در سال چند بار گل میدهد
119 نمایش
5.0
رایگان

سایر دوره های اساتید Related Courses

دانلود رایگان دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده عماد چابک
اساتید
اساتید
صفحه یک گوگل! برای رسیدن  به صفحه اول گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو شده برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل […]
60 نمایش
1
رایگان
آموزش ساخت اپلیکیشن چت مشابه تلگرام اپلیکیشن اندروید با استفاده از Socket IO
اساتید
اساتید
آموزش ساخت اپلیکیشن چت مشابه تلگرام اپلیکیشن اندروید با استفاده از Socket IO در این دوره سعی داریم بسیاری از گزینه هایی که اپلیکیشن موبوگرام دارد را به اپلیکیشن چت اضافه کنیم. هدف اصلی ساخت اپلیکیشن چت با استفاده از کتابخانه قدرتمند Socket IO ابتدایی ترین راه ممکن برای ساخت [...]
35 نمایش
5.0
رایگان
دوره رایگان قدم به قدم مبتدی تا حرفه‌ای طراحی پست و قالب اینستاگرام
اساتید
اساتید
ویدیو معرفی دوره: https://sitetclick.parsaspace.com/Introduction%20to%20the%20course.m4v ویدیو آموزش حذف پس زمینه 1: https://sitetclick.parsaspace.com/Delete%20the%20field.m4v ویدیو آموزش حذف پس زمینه 2: https://sitetclick.parsaspace.com/2Delete%20the%20field.m4v ویدیو اصلاح [...]
106 نمایش
5.0
رایگان
ادمین حرفه ای اینستاگرام
اساتید
اساتید
فهرست مطالب سر فصل ها تمامی بخش ها و گزینه های اینستاگرام تمامی تکنیک های مدیریت پیج https://my.uupload.ir/dl/yoDZ2r6J تمامی وظایف ادمین در امنیت پیج و تبلیغات و تیک آبی و… پاسخدهی و فروش و ارتباط با مشتری و نحوه چگونه استخدام و مشغول به کار شدن آموزش ۰ تا ۱۰۰ اپلیکیشن [...]
87 نمایش
5.0
رایگان

محصولات مرتبط Related Products

دانلود رایگان دوره حرفه ای تولید محتوای سئو شده عماد چابک
اساتید
اساتید
صفحه یک گوگل! برای رسیدن  به صفحه اول گوگل، تنها چیزی که باید بدانید این است: نحوه تولید محتوای سئو شده برای کاربران گوگل گوگل چگونه محتوای صفحه را از یک سایت درک می کند؟ قبل از اقدام یک دقیقه صبر کنید، آیا فکر می کنید همه سایت های موفقی که به صفحه اول گوگل […]
60 نمایش
1
رایگان
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت دیجیکالا به همراه اپ و سورس کامل
اساتید
اساتید
دوره ی آموزش رایگان پروژه محور ساخت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
79 نمایش
5.0
رایگان
دوره آموزشی رایگان مَستر یوتیوبر
اساتید
اساتید
من می خواهم در این دوره به شما یاد بدهم که چگونه یک یوتیوبر پردرآمد شوید. رسانه های اجتماعی در این دوره به مهارت خاصی نیاز ندارید. فقط باید به رسانه های اجتماعی علاقه داشته باشید و حداقل دو ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید و ویدیوهای محبوب را پیدا کنید. […]
54 نمایش
5.0
رایگان
آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو
پشتیبانی سایت اساتید
پشتیبانی سایت اساتید
در حال حاضر نرم افزارهای حسابداری زیادی با کاربردهای مختلف وجود دارد که کار را برای حسابداران راحت می کند. نرم افزار هولوک یکی از نرم افزارهای قدرتمند حسابداری می باشد که دارای 3 بسته تولیدی، خدماتی و فروش می باشد. نرم افزار مهمترین بخش حسابداری است. البته هرکسی که می خواهد [...]
38 نمایش
1
رایگان